Realizace objednávek, doprava a platba

 

Realizace objednávek

Při dodání zakoupeného zboží se prodávající zavazuje vystavit fakturu se všemi potřebnými náležitostmi účetního dokladu.

Příprava k expedici označuje dobu nutnou pro vyřízení všech náležitostí v souvislosti s předáním objednaného zboží přepravci nebo kupujícímu (v případě osobního odběru), dle volby kupujícího. Expedice pak znamená předání objednaného zboží prodávajícím přepravci. Příprava k expedici, jakož i expedice samotná probíhá v pracovních dnech.

Velkoobchodní objednávky pražíme vždy podle objednávek. Objednávky přijímáme do pondělního večera, v úterý pražíme a ve středu zásilky odesíláme. Doručení ve čtvrtek.

Maloobchodní objednávky také odesíláme ve středu. V případě, objednávky ve středu - zboží, které je skladem, odesíláme ve čtvrtek a pátek, znovu až další týden ve středu. Doručení ve čtvtek. 

Káva je čerstvě upražená a doporučujeme ji připravovat až po 14 dnech od data pražení.

 

Doprava

Zboží se doručuje dle zvoleného způsobu kupujícím v elektronické objednávce, způsoby doručení jsou:

  • osobní odběr
  • doručení kurýrem PPL (99 Kč vč. DPH)
  • doručení kurýrem GLS (110 Kč vč. DPH)

V případě zvolení osobního odběru není účtována cena za poštovné. Zboží lze vyzvednout osobně v provozovně pražírny a espresso baru VřelýKafe, Benátecká Vrutice 191, Milovice v otevírací době, která je vždy aktualizovaná na Instagramu VřelýKafe, otevírací doba je čt – so v časech 16 až 19.

Osobní odběr může být realizován v případě zvolení platby kartou na místě nebo převodem předem. V případě platby převodem bude zboží připraveno k osobnímu odběru až po potvrzení o přijetí platby na účet prodávajícího.

V případě zvolení doručení externího přepravce (GLS, PPL) bude zboží doručeno kupujícímu na doručovací adresu nebo adresu pobočky přepravce, která je uvedena v elektronické objednávce po potvrzení o přijetí platby na účet prodávajícího.

V případě, že kupující nebude zastižen na uvedené adrese, obdrží oznámení o uložení zásilky (zásilka bude uložena na pobočce přepravce). V případě, že si zásilku nevyzvedne v daném termínu, zásilka se vrací zpět prodávajícímu. Za opětovné doručení si prodávající účtuje poštovné ve stejné výši.

Doručení prostřednictvím přepravce trvá obyčejně 1 – 3 pracovní dny (od expedice objednaného zboží) dle standardních přepravních podmínek.

Při objednávkách nad 1500 Kč neúčtujeme balné a dopravné. Ceník je platný pro území České republiky.

 

Platba

Kupující si může v elektronické objednávce zvolit tyto způsoby úhrady:

  • platbou na základě faktury se splatností (pouze pro podnikatele na základě individuální dohody s prodávajícím)
  • bezhotovostně platební kartou
  • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího číslo 2101308954/2010, vedený u Fio Bank.

Kupujícímu bude při zvolení této metody odesláno na jeho uvedený e-mail potvrzení přijetí objednávky – fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, na jehož základě provede kupující bezhotovostní úhradu. Zboží bude připraveno k osobnímu odběru nebo odeslání až po připsání celkové fakturované částky na účet prodávajícího. V případě neuhrazení této částky kupujícím v době splatnosti (nepřipsání částky na účet prodávajícího v den splatnosti + 3 pracovní dny) bude objednávka automaticky stornována.

Důležité: během celé platební transakce se nalézáte na zabezpečených stránkách společnosti Shopify Payments. Informace o kartě se nedostanou k obchodníkovi. Poskytovatel služeb Shopify Payments je instituce Stripe Payments Europe, Ltd., Irsko. Firma Yakima Coffee s.r.o. nemá v žádném případě přístup k číslům platebních karet. 

 

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na vaši banku

V případě jakýchkoliv problémů s platbou nás neprodleně kontaktujte.

Zboží bude připraveno k osobnímu vyzvednutí nebo odesláno až po obdržení potvrzení systémem.