loading
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Obchodní podmínky

Kdy bude Vaše káva odeslána?

Kávu vždy pražíme čerstvě, nikdy do zásoby na sklad. Nejžádanější kávy pražíme několikrát týdně, u těch vzácnějších ale může několik dnů trvat, než přijdou do produkce. Proto prosím vezměte na vědomí, že expedice Vaší objednávky může trvat i týden, ovšem u většiny objednávek je to mnohem dříve.

Stav "SKLADEM" u kávy znamená, že byla káva čerstvě upražena a "odpočívá". Po pražení totiž zrnka často překypují silicemi a takto čerstvá káva není vhodná pro přípravu. Káva u nás odpočívá obvykle 4 dny, podle druhu kávy a pražícího profilu.

Stav "NA OBJEDNÁVKU" u kávy znamená, že ji budeme pražit v nejbližších 72 hodinách, ať už v běžné produkci, nebo menším množství přímo pro Vás.

Jaké jsou podmínky?

Jsme toho názoru, že smlouvy a zákony jsou potřeba až ve chvíli, kdy lidem dochází vzájemné pochopení. Pokud se Vám i přes naši snahu a důraz na čerstvost a kvalitu cokoliv nebude pozdávat, ozvěte se, vždy najdeme řešení ke spokojenosti obou stran. Nebudete-li něčemu rozumět, nebo Vás napadnou různé dotazy, napište mail, zavolejte - jsme tu pro Vás.

Ke stažení nabízíme naše obchodní podmínky, které vycházejí z šablony APEK - Asociace pro elektronickou komerci.

Obchodní a reklamační podmínky ke stažení.