loading

Doprava a platba

Jak se k Vám káva dostane?

 

V tuto chvíli zasíláme zboží Českou Poštou, jako "Balík do ruky". Předností této služby je uložení balíku na Vaší lokální poště, pokud nebudete zastiženi. Při nákupu kávy nad 1.200,- Kč vč. DPH je tato doprava zdarma.

Pro místní nabízíme "sousedské doručení". Týká se pouze obcí Lysá nad Labem, Milovice, Benátky nad Jizerou a Nymburk, kam Vám při nejbližší cestě kávu rádi zavezeme. Pokud si tuto dopravu vyberete, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na možnostech doručení. V tuto chvíli máme pro závozy vyhrazeny dny úterý a středu.

Novinkou je "osobní vyzvednutí". Vaši kávovou objednávku si můžete vyzvednout přímo na pražírně. Vždy je NUTNÁ předchozí domluva a na tuto službu jsme si vyčlenili úterý mezi 16-18h.

 dodavka
 

Jak můžete za kávu zaplatit?

 

Přijímáme platby převodem, a to na náš účet v Komerční Bance - č. 115-915050217/0100. Jako variabilní symbol prosím vždy uvádějte číslo faktury. Platba by u nás ze zákona měla být druhý den, pokud dáte příkaz v bankovních hodinách. V praxi to je někdy týž den, někdy až za dva dny. Účet monitorujeme, pokud by peníze byly na cestě dlouho, budeme Vás kontaktovat - popřípadě se ozvěte Vy nám, zkusíme ji společně najít.

Druhou variantou, rychlejší (připsání platby v řádu minut) je platba kartou on-line. Nejste-li zvyklí platit kartou, nemusíte se obávat, platební bránu nám poskytuje společnost GP WebPay, která zajišťuje tyto služby pro Komerční Banku, ČSOB a další, je tedy náležitě zabezpečena. Kartou můžete zaplatit i objednávku původně zadanou jako placenou převodem.